SFR03EZPJ685
MFR.Part #
SFR03EZPJ685
JLCPCB Part #
C20110190
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS