ESR10EZPF35R7
MFR.Part #
ESR10EZPF35R7
JLCPCB Part #
C4197142
Description
-55℃~+155℃ 35.7Ω 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS