LTR100JZPF3300
MFR.Part #
LTR100JZPF3300
JLCPCB Part #
C5665420
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS