ESR10EZPF3400
MFR.Part #
ESR10EZPF3400
JLCPCB Part #
C2107700
Description
-55℃~+155℃ 150V 340Ω 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS