ESR10EZPF3243
MFR.Part #
ESR10EZPF3243
JLCPCB Part #
C4179972
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS