RT0805BRC071K4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805BRC071K4L
JLCPCB Part #
C864717
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS