ESR10EZPF2R20
MFR.Part #
ESR10EZPF2R20
JLCPCB Part #
C3965063
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.2Ω 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS