LTR18EZPJSR013
MFR.Part #
LTR18EZPJSR013
JLCPCB Part #
C20108981
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 1.5W 13mΩ Thick Film Resistor ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS