ESR10EZPF2262
MFR.Part #
ESR10EZPF2262
JLCPCB Part #
C2108796
Description
-55℃~+155℃ 150V 22.6kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS