TRR10EZPF1692
MFR.Part #
TRR10EZPF1692
JLCPCB Part #
C3938952
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS