KTR18EZPF44R2
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR18EZPF44R2
JLCPCB Part #
C2111653
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.2Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS