KTR25JZPJ224
MFR.Part #
KTR25JZPJ224
JLCPCB Part #
C3917580
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS