ESR10EZPF12R0
MFR.Part #
ESR10EZPF12R0
JLCPCB Part #
C2108369
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 150V 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS