SFR01MZPF3001
MFR.Part #
SFR01MZPF3001
JLCPCB Part #
C2100435
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS