ESR10EZPF1020
MFR.Part #
ESR10EZPF1020
JLCPCB Part #
C2108684
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 150V 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS