KTR10EZPF4703
MFR.Part #
KTR10EZPF4703
JLCPCB Part #
C2086980
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS