SDR10EZPD1001
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR10EZPD1001
JLCPCB Part #
C5910140
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS