ESR03EZPF33R2
MFR.Part #
ESR03EZPF33R2
JLCPCB Part #
C3937022
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS