ESR03EZPF27R0
MFR.Part #
ESR03EZPF27R0
JLCPCB Part #
C2103165
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 27Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS