TRR10EZPF3322
MFR.Part #
TRR10EZPF3322
JLCPCB Part #
C4068574
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS