RE0402FRE078K2L
MFR.Part #
RE0402FRE078K2L
JLCPCB Part #
C7277406
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS