RB501VM-40FHTE-17
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB501VM-40FHTE-17
JLCPCB Part #
C7038028
Package
SC-90(SOD-323F)
Description
100mA 30uA@10V 40V 550mV@100mA SC-90(SOD-323F) Schottky Diodes ROHS