ESR01MZPJ620
MFR.Part #
ESR01MZPJ620
JLCPCB Part #
C5639695
Description
-55℃~+155℃ 200mW 62Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS