MCR10EZPJ221
MFR.Part #
MCR10EZPJ221
JLCPCB Part #
C308441
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 220Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS