BZX84C5V1LYFHT116
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BZX84C5V1LYFHT116
JLCPCB Part #
C3728849
Package
SOT-23
Description
1 Independent 250mW 2uA 4.8V~5.4V 5.1V 60Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS