LTR50UZPJ361
MFR.Part #
LTR50UZPJ361
JLCPCB Part #
C4030810
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 1W 360Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS