GMR100HTBFER015
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
GMR100HTBFER015
JLCPCB Part #
C2076237
Package
2512
Description
15mΩ 7W Current Sense Resistor ±1% ±20ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS