BZX84C10VLT116
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BZX84C10VLT116
JLCPCB Part #
C253188
Package
SOT-23
Description
1 Independent 10V 200nA@7V 20Ω 250mW 9.4V~10.6V SOT-23 Zener Diodes ROHS