SFR18EZPF3601
MFR.Part #
SFR18EZPF3601
JLCPCB Part #
C20110218
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS