BZX84B9V1LFHT116
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BZX84B9V1LFHT116
JLCPCB Part #
C6136662
Package
TO-236-3(SOT-23-3)
Description
15Ω 250mW 500nA@6V 9.1V TO-236-3(SOT-23-3) Zener Diodes ROHS