TRR03EZPF1432
MFR.Part #
TRR03EZPF1432
JLCPCB Part #
C4276863
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS