KTR18EZPF1200
MFR.Part #
KTR18EZPF1200
JLCPCB Part #
C4283466
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS