SFR03EZPJ915
MFR.Part #
SFR03EZPJ915
JLCPCB Part #
C6672507
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS