BR25H640FVM-2ACTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BR25H640FVM-2ACTR
JLCPCB Part #
C2061674
Package
MSOP-8-2.8mm
Description
-40℃~+125℃ 1,000,000 cycles 100 Years 10MHz 2.5V~5.5V 4ms 64Kbit SPI MSOP-8-2.8mm EEPROM ROHS