KTR18EZPF7322
MFR.Part #
KTR18EZPF7322
JLCPCB Part #
C2111076
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS