BR25H040FVT-2CE2
MFR.Part #
BR25H040FVT-2CE2
JLCPCB Part #
C2063998
Package
TSSOP-8
Description
-40℃~+125℃ 1,000,000 cycles 100 Years 10MHz 2.5V~5.5V 4Kbit 4ms Hardware write protection function、Noise suppression function、Built-in power-on reset (POR)、Page write protection function、Built-in write enable latch (WEL) SPI TSSOP-8 EEPROM ROHS