BD33IC0WEFJ-E2
MFR.Part #
BD33IC0WEFJ-E2
JLCPCB Part #
C2924218
Package
HTSOP-J8-EP
Description
-25℃~+85℃@(Ta) 1 1A 3.3V 5.5V 500uA 600mV@(1A) Fixed Over Current Protection、Thermal Shutdown Positive HTSOP-J8-EP Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS