KTR18EZPF7681
MFR.Part #
KTR18EZPF7681
JLCPCB Part #
C4040607
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS