BD33IA5MEFJ-LBH2
MFR.Part #
BD33IA5MEFJ-LBH2
JLCPCB Part #
C3745977
Package
HTSOP-J8
Description
-40℃~+105℃ 1 3.3V 5.5V 500mA 700uA 900mV@(500mA) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive HTSOP-J8 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS