ESR18EZPF2400
MFR.Part #
ESR18EZPF2400
JLCPCB Part #
C2104802
Description
-55℃~+155℃ 200V 240Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS