2SAR544PFRAT100
MFR.Part #
2SAR544PFRAT100
JLCPCB Part #
C6667897
Description
120@100mA,3V 1uA 2.5A 280MHz 400mV@50mA,1A 500mW 80V PNP TO-243AA Bipolar (BJT) ROHS