SDR03EZPJ361
MFR.Part #
SDR03EZPJ361
JLCPCB Part #
C20109451
Description
-55℃~+155℃ 300mW 360Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS