TRR18EZPF1000
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TRR18EZPF1000
JLCPCB Part #
C7073965
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS