TPAN0220F30R0K9
MFR.Part #
TPAN0220F30R0K9
JLCPCB Part #
C27169189
Description
-55℃~+150℃ 30Ω 500V 50W Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS