HVLR1505J100MK9
MFR.Part #
HVLR1505J100MK9
JLCPCB Part #
C22399453
Package
Plugin,D6.5xL15mm
Description
-55℃~+175℃ 100MΩ 2.5kV 700mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D6.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS