RPM600ZJ1K00S
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
RPM600ZJ1K00S
JLCPCB Part #
C381320
Package
SOT-227
Description
1kΩ 600W Planar Non-Inductive Power Resistor ±100ppm/℃ ±5% SOT-227 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS