RTBS0150B100Z00
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
RTBS0150B100Z00
Description
0.666mΩ 100mV 150A Shunt ±0.1% ±20ppm/℃ - Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS