HPCR0805F499RK9
MFR.Part #
HPCR0805F499RK9
JLCPCB Part #
C365312
Description
-55℃~+125℃ 150V 250mW 499Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS