RNP50UHJR050T9
MFR.Part #
RNP50UHJR050T9
JLCPCB Part #
C381366
Package
TO-220-2
Description
50W 50mΩ Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±250ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS