AECR1206F200KK9
MFR.Part #
AECR1206F200KK9
JLCPCB Part #
C352122
Description
-55℃~+155℃ 200V 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS